Kontaktujte nás: +420 602 564 955 | info@sovenio.cz
0 Kč

O konferenci

O konferenciNa Konfereci Nového věku se potkáte s mnoha významnými osobnostmi ve svých oborech, budete svědky prezentace zcela nových informací. Můete si vybírat mezi standardními přednáškami, pracovními setkáními, na nichž se můžete naučit novým věcem, nebudou chybět diskuze v rámci každého bloku a panelová diskuze na konci sobotního dne. Přednášky trvají standardně 45 minut, následuje 15minutová přestávka s nabídkou občerstvení těla i ducha. V předsálí jsou k dispozici vystavovatelé, kteří vám nabídnou odborné rady i velmi kvalitní sortiment svých produktů. 

Informace pro návštěvníky

Vstup na konferenci je možný hodinu předem (v sobotu 12. 9. od 9 hodin, v neděli 13. 9. od 8 hodin). Při vstupu prosím předložte vstupenku, kterou jste zakoupili v předprodeji, nebo ji můžete zakoupit přímo na místě.

Informace pro účinkující

Účinkující budou informování osobně a e-mailem. Dostavte se prosím včas, s dostatečnou časovou rezervou.

Informace pro vystavovatele

Aby vaše značka byla více vidět a lidé vás poznali osobně, přijďte vás a vaši firmu prezentovat na Konferenci Nového věku 2020 v Olomouci.

Pronájem obchodního místa včetně inzerce v tištěném a elektronickém časopisu

  • Budete mít k dispozici stabilní místo se stolem, budete se prezentovat v našem online i tištěném časopisu a my se postaráme také o další formy vaší masivní propagace.

  • Na konferenci od nás dostanete stůl o rozměrech 130 x 70 cm. Je dost velký na to, abyste na něj mohli vyskládat své výrobky a zároveň vám zbude místo pro vaši práci. Díky tomu vás lidé na konferenci uvidí naživo a pokud v nich zanecháte pozitivní dojem, budou se k vám vracet opakovaně.

  • Uvidí vás až 350 000 vašich zákazníků: v ceně pronájmu je také celá strana A4 pro vaši osobní inzerci. Ta vyjde online i v tištěné podobě časopisu enioPsychologie.cz. Díky tomu vás uvidí od 50 do 350 000 lidí, které máte možnost zaujmout.

Pořadatelé

Konferenci Nového věku pořádá:

Sovenio s.r.o. - vydavatel časopisu Eniologie člověka

Společenství Slovanská košile

Slovanská kultura